Contact

Heb je een vraag of suggestie? Wij staan voor je klaar. Hieronder vind je het complete team van Brabant C. Geen idee tot wie je je kunt richten? Stuur een mail naar info@brabantc.nl dan zorgen wij dat deze bij de juiste persoon terecht komt.

 


Frans van Dooremalen
directeur-bestuurder
fvandooremalen@brabantc.nl
06 16 44 58 14

Mirjam Hament
adviseur business development
mhament@brabantc.nl
06 46 59 32 57
Joy Arpots
scout-aanjager
jarpots@brabantc.nl
06 45 75 68 23
Linda Dekkers
scout-adviseur projectaanvragen
ldekkers@brabantc.nl
06 81 48 83 91
Anne Erkelens-Schuurmans
fondsmedewerker
aerkelens@brabantc.nl
06 51 95 26 22

Geert Lenders
fondscoördinator
glenders@brabantc.nl
06 19 32 96 36
Michel van de Ree
financieel analist
mvanderee@brabantc.nl
06 19 62 97 50
Margareth Louwers
office manager
mlouwers@brabantc.nl
06 86 88 37 15

Milou Vogels
Communicatie en organisatie coördinator
mvogels@brabantc.nl
06 14 25 58 84